Abonelik işleminiz başarıyla tamamlanmıştır!

Teşekkürler, kayıt isteğiniz başarıyla tamamlandı! Lütfen onaylamak için gelen kutunuzu ya da gereksiz e-posta kutunuzu kontrol edin. (Abonelik – Haber Bülteni – UZAM.ORG)

Abonelik işleminizi onaylamak için e-posta kutunuza gelen uzam.org mailinde yer alan “Yes, subscribe me to this list.” “Evet, beni bu listeye abone edin.” butonuna tıklayarak abonelik işlemine onay verebilirsiniz. 

abonelik-onaylama-islemi

Uzam.org abone listesine kaydınız alınmıştır. Kayıt yapmış olduğunuz e-posta(mail) adresiniz kesinlikle bir başkasıyla paylaşılmayacaktır. Bu abonelik işlemiyle alakalı sizlere kısaca bahsetmek istediklerimiz var.

abonelik-uzam.org

Abonelik Süreci

Abone kayıt işleminizi tamamen bitirmek(kesinleştirmek) için lütfen girmiş olduğunuz e-posta(mail) adresinizi kontrol ediniz.

Gelen kutunuza yollamış olduğumuz maili onaylamak abone listemize kayıt işleminizi kesin olarak gerçekleştirir.

Sizlere sitemizle alakalı yapılanlardan, yeni yazılarımızdan, etkinliklerden, sizler için faydalı olduğunu düşündüğümüz bilgi, beceri ve deneyim yazılarından mutlaka haberdar edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Uzam.org abone bilgilerinizi saklı ve gizli tutar. Sizi rahatsız edecek olan her türlü yazı ve işlemlerden uzaklaşmıştır. Sadece ve sadece sizler için düzenlenen yazılar için abone listesini haberdar eder.

Haber bülteninden çıkmayı düşünürseniz size gelen posta yoluyla bu işlemi de gerçekleştirmekten sakınmayın.

Abone bilgilerinizi ve haklarınızı gizli tutarız ve bu yönde işlemde bulunuruz.

Uzam.org haber bülteninin abonelik süreci bu şekildedir. Sizlere ulaşmak için bu sistem uzam.org üzerinde çalışılarak oluşturulmuştur. Abone kaydınız başarıyla alındıktan bir süre sonra hemen harekete geçmeyi planlarız ve sizlerle beraber karşılıklı paylaşımlarda bulunabiliriz. Sizleri yazı ve içeriklerimizden haberdar ediyor oluşumuz bizleri de çok mutlu edecektir. O yüzden bu sistem üzerinde yeterince inceleyerek çalışılmış ve uygulamaya koyulmuş bir sistem oluşturulmuştur.

Uzam.org 2016 Temmuz ayında yayın hayatına başlamış olan çok sesli, birçok yazar tarafından duygu, düşünce ve fikirlerinin paylaşıldığı “zaman ve mekânın sosyal göreceliliği üzerine” derlemeler ve söyleşilerin yer aldığı bir platformdur.

Bu platformda yer almak isteyen kişiler uzamsal@uzam.org adresinden bizim ile iletişime geçebilir. Ya da sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşabilirler.

Kendilerini tanıtan kısa bir yazı ile aramıza katılabilir ve paylaşım yapmaya başlayabilirler.

Sizleri aramızda görmekten ve sizlerin de zaman ve mekana dair yorumlamalarınıza tanıklık etmekten sevinç duymaktayız. Birlikte bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi olabilmek karşılıklı bu başarıya ulaşabilmek için tabi ki yaptığınız paylaşımları bizlere mutlaka göndermelisiniz.

Bizlere ulaşmak, bilgi almak ve bizlerle paylaşımda bulunmak isterseniz:

Hakkımızda – İletişim

© 2016 uzam.org içeriği 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile
5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu tarafından korunmaktadır.
Hakkında|İletişim|Gizlilik Politikası|Kullanım Şartları – İçerik Hakları|Sitemap